NÁŠ "FUNNY" TÝM

Motýlek

Ahoj, jmenuji se Jarka, ale říkají mi Motýlek. Tato přezdívka vznikla na historicky prvním táboře před lety a už mi zůstala. Jsem hlavní vedoucí a vše mám na povel. Profesně se věnuji sociální práci. Nic není problém, vše vyřeším, zařídím, razím heslo "nemožné na počkání a zázraky do tří dnů". U všech šílených nápadů mě stoprocentně najdete. Jsem neskutečně aktivní a činorodý člověk, sportovní a kreativní nadšenec.

hlavní vedoucí

Petra

Ahoj, jmenuji se Petra, před lety jsem dostala v turistickém oddíle přezdívku Oříšek. Jsem pravou rukou Motýlka. Profesně se věnuji vychovatelství na základní škole, kde pracuji i jako asistent pedagoga. Dětem se věnuji už 20 let. Ráda pomáhám tam, kde je třeba. Jako dobrovolník jezdím na tábory, dětskou onkologii, na sportovní akce. Vše absolvuji se svým synem, který má díky tomu spoustu zážitků. 

táborový vedoucí

Klára

Ahoj, jsem Klára, studuji na Pedagogické fakultě OU na výtvarné katedře. Když zrovna neběhám někde po louce, tak si ráda kreslím, fotím, tvořím. Vlastně celý život se snažím brát jako umělecký proces. Pak dále ráda vařím, poslouchám hudbu nebo mám hlavu v oblacích. V létě vypomáhám jako instruktor na táborech, a kromě toho přes školní rok pracuji na pozici chůvy v lesní školce ve Staříči.

táborový vedoucí

Tomáš

Čauky, jmenuji se Tomáš. Součástí tohoto úžasného kolektivu jsem již od samotného začátku, kdy jsem se nejprve účastil jako dítě, poté jako praktikant a nyní už na pozici vedoucího. Momentálně studuji obor autoelektrikáře, posléze je můj sen pokračovat v pilotní kariéře, jelikož letadla mě zajímají od dětství. Věnuji se amatérskému programování na počítači, a nadále také aktivně elektřině obecně. Dříve jsem hrál basketbal, můj nejoblíbenější sport je lyžování.

táborový vedoucí

Andy

Ahoj, jmenuji se Andrea a leta letoucí jsem duší táborových dobrodružství. Říkají mi také šedá eminence, protože o všem vím, u všeho jsem, do mnohého kecám, a i když mě není až tak vidět, beru tyto táborové akce jako své další dítko. Věkem i dvěma odrostlými dětmi spíše „babička“, ovšem nadšením pro vše stále dítě. Kreativita, ruční tvorba, grafika, šílené nápady, redaktořina, psychologie, pedant na český jazyk, a tak dále. Razím heslo "Odvaha je cestou."


PR Specialista

Tým SNŮ

Parta našich skvělých poloviček a kamarádů, kteří jsou na telefonu pokaždé, když neteče voda, nejde elektřina, nejede auto. Jsou připravení nakládat a nosit těžké krabice, dělat nám rychlou spojku, vozit obědy, schánět  materiál co nutně potřebujeme, lepit, vrtat, věšet. Prostě dělají ty neviditelné věci, bez kterých by náš tábor nemohl být. 

všeumělové

Kreativci

Každý nápad, každou vizi, cokoliv co nás napadne, umíme zhmotnit. Nic pro nás není překážkou. Umíme vyrobit ty nejbarevnější a nejvtipnější kulisy, které baví každého. Naše táborové příběhy připravujeme do nejmenších detailů. Nic neponecháme náhodě, vlastně ani nemůžeme, protože přes detaily je tady náš PR specialista a Motýlek. 

kreativní tvořilové

Vozový park

Jezdí, troubí, občas zazlobí, ale vždy dovezou a odvezou vše a někdy i mnohem víc, než bychom čekali. 

rychlá spojka

 

S námi funny

Kontaktujte nás

+420 605 854 060

Sdílejte s námi

Outdoor